Mūsu partneri


 
 

 

Šīs ir mūsu pašreizējās integrācijas un partneri. Mēs katru dienu pilnveidojam savu programmatūru, uzlabojot esošās funkcijas un radot jaunas, kā arī sadarbojoties ar citiem uzņēmumiem, lai nodrošinātu, ka jūsu bizness darbojas nevainojami.

 
 

Paypal

PayPal Holdings, Inc. ir ASV uzņēmums, kas pārvalda tiešsaistes maksājumu sistēmu, kura nodrošina naudas pārskaitījumus tiešsaistē un kalpo kā elektroniska alternatīva tradicionālajām papīra formām, piemēram, čekiem un naudas pārvedumiem.

 

Mailchimp

MailChimp ir vienkārša e-pasta mārketinga programmatūra (EMS), kas piedāvā vairākas vienkāršas iespējas e-pasta vēstuļu veidņu izveidei, nosūtīšanai un saglabāšanai.

 

Yubico

YubiKey ir Yubico ražota aparatūras autentifikācijas ierīce, kas atbalsta vienreizējas paroles, publiskā atslēgas šifrēšanu un autentifikāciju, kā arī FIDO Alliance izstrādātos universālā 2. faktora un FIDO2 protokolus.

GoCardless

GoCardless ir vienkāršs veids, kā iekasēt tiešā debeta naudu. Jau apkalpo vairāk nekā 30000 uzņēmumu, un tas ir lieliski piemērots periodiskiem rēķiniem un B2B rēķinu izrakstīšanai.

Stripe

Stripe ir tehnoloģiju uzņēmums, kas atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā. Tās programmatūra ļauj privātpersonām un uzņēmumiem veikt un saņemt maksājumus internetā. Stripe nodrošina tehnisko, krāpšanas novēršanas un banku infrastruktūru, kas nepieciešama tiešsaistes maksājumu sistēmu darbībai.

Aweber

Aweber ir viegli lietojams e-pasta mārketinga un automātiskā atbildētāja rīks.

Treatwell

Treatwell ir veids, kā rezervēt matu un skaistumkopšanas apmeklējumus. Pārlūkojiet vairāk nekā 10 000 salonu un spa, lasiet atsauksmes un rezervējiet sev piemērotu procedūru 24/7.

Duo

Duo Security ir uz mākoņa balstītu divu faktoru autentifikācijas pakalpojumu piedāvātājs.

Xero

Xero ir tehnoloģiju uzņēmums, kas piedāvā mākoņdatošanas programmatūras platformu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Braintree by PayPal

Braintree, PayPal struktūrvienība, ir Čikāgā bāzēts uzņēmums, kas specializējas mobilo un tīmekļa maksājumu sistēmās e-komercijas uzņēmumiem. 2013. gada 26. septembrī uzņēmumu iegādājās PayPal.

SurveyGizmo

SurveyGizmo ir uzņēmuma līmeņa datu vākšanas platforma, kas jau vairāk nekā desmit gadus ir palīdzējusi pieņemt pamatotus lēmumus. Apvienojot elastīgu, intuitīvu programmatūru ar draudzīgu, viegli pārvaldāmu lietotāja saskarni, SurveyGizmo ir radījis ideālu datu rīku jums un visai jūsu komandai.

Mandrill

Mandrill ir darījumu e-pasta platforma. Tas ir jaudīgs piegādes pakalpojums, ko var izmantot personalizētiem, individuāliem e-komercijas e-pasta ziņojumiem un automatizētiem darījumu e-pasta ziņojumiem, piemēram, paroles atjaunošanai, pasūtījuma apstiprinājumiem un sagaidīšanas ziņojumiem.

PaymentSense

PaymentSense ir komersantu maksājumu pakalpojumu sniedzējs.Tas ļauj jums izmantot čipa un PIN kartes.

Apple Store

App Store ir Apple Inc. izstrādāta un uzturēta digitālā izplatīšanas platforma mobilajām lietojumprogrammām iOS operētājsistēmā. Veikalā lietotāji var pārlūkot un lejupielādēt lietotnes, kas izstrādātas, izmantojot Apple iOS programmatūras izstrādes komplektu.

Google Play

Google Play ir digitālās izplatīšanas pakalpojums, ko pārvalda un izstrādā uzņēmums Google LLC. Tas kalpo kā operētājsistēmas Android oficiālais lietotņu veikals, kurā lietotāji var pārlūkot un lejupielādēt lietojumprogrammas, kas izstrādātas, izmantojot Android programmatūras izstrādes komplektu, un publicētas ar Google starpniecību.

Zapier

Zapier ir korporācija un tīmekļa pakalpojums, kas ļauj galalietotājiem integrēt izmantotās tīmekļa lietojumprogrammas.

Microsoft Azure

Microsoft ir vadošais datoru programmatūras, datortehnikas datoriem, mobilajām ierīcēm un spēļu sistēmām, kā arī mākoņpakalpojumu ražotājs pasaulē. Microsoft uzņēmuma galvenā mītne atrodas Redmondā, Vašingtonā, un tam ir biroji vairāk nekā 60 valstīs.

Office365

Office 365 ir integrēta lietotņu un pakalpojumu pieredze, kas izstrādāta, lai palīdzētu jums īstenot jūsu aizraušanos un attīstīt biznesu. Tā piedāvā arī iespēju sūtīt šifrētus e-pasta ziņojumus.

Google Analytics

Izmantojot Google Analytics, varat novērtēt reklāmas atdeves rādītājus, kā arī sekot līdzi Flash, video, sociālo tīklu vietnēm un daudziem citiem rādītājiem.

Google Maps

Google Maps ir Google izstrādāts tīmekļa kartēšanas pakalpojums. Tā piedāvā satelītattēlus, aerofotogrāfijas, ielu kartes. Izmantojot saņemšanas norādes, jūsu uzņēmumu var atrast vieglāk.

Google Authenticator

Google Authenticator ir uz programmatūru balstīts autentifikators, kas īsteno divpakāpju verifikācijas pakalpojumus, izmantojot uz laiku balstītu vienreizējas paroles algoritmu un uz HMAC balstītu vienreizējas paroles algoritmu, lai autentificētu Google mobilo lietotņu lietotājus.