FAQ

J: Vai jūsu tehniskais atbalsts atrodas Apvienotajā Karalistē?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Jā. Mūsu tehniskā atbalsta dienests atrodas Londonā, Apvienotajā Karalistē.

J: Mans uzņēmums nav skaistumkopšanas vai frizētavas klīnika, bet es tomēr vēlos izmantot ClinicSoftware, vai tas ir iespējams?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Jā. Pilnīgi noteikti. Lai gan ClinicSoftware ir izstrādāts skaistumkopšanas un matu skaistumkopšanas nozarei, to joprojām var izmantot, lai vadītu jebkuru uzņēmējdarbību, kas balstīta uz vizītēm, piemēram, vizāžisti, labsajūtas centri, jogas studijas, sauļošanās saloni, medicīniskie spa, boksa treniņi, dejas, fitness, pilates, cīņas māksla, sporta sniegums, fizikālā terapija, veselības klubs, pastāvīgais grims un daudzi citi.

J: Kāpēc izvēlēties Complete Clinic Software no ClinicSoftware?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Uzziniet, kas mūs padara labākos. ClinicSoftware ir piemērots jaunām klīnikām, vidēji lielām un lielām klīnikām, kas ir gatavas sākt un pāriet uz nākamo profesionālāko biznesa vadības līmeni matu un skaistumkopšanas nozarē. Izvēloties ClinicSoftware pilnīgu klīnikas rezervēšanas programmatūru, jūs ne tikai saņemat mūsu vismodernāko programmatūru. Mēs piedāvājam iebūvētu dienasgrāmatu programmu, POS, produktu krājumu sistēmu, klientu pārvaldības sistēmu, īsziņu mārketingu, tiešsaistes mārketingu, personāla sarakstu, tiešsaistes rezervācijas un vairāk nekā 60+ lielisku funkciju, lai pārvaldītu jūsu biznesu profesionālā līmenī. Visas lieliskās funkcijas skatiet mūsu funkciju lapā galvenajā izvēlnē.

J: Kāpēc ClinicSoftware ir labāka par citām klīnikas programmatūrām?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Daudzi iemesli: Vairāk nekā 10 gadu pieredze programmatūras produktu izstrādē, pamatojoties uz klientu apmierinātību, ir ļāvusi mums izstrādāt vispilnīgāko jaunāko programmatūru no matu un skaistumkopšanas nozares.

Pilnīgs atbalsts un nevainojama integrācija personālajiem datoriem, Windows, Mac, klēpjdatoriem, planšetdatoriem ar pilnībā reaģējošu tiešsaistes rezervēšanas papildinājumu darbvirsmas datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram un viedtālrunim. Mākonī. Viss darbojas kopā reālajā laikā, jebkurā laikā un no jebkuras vietas. Turklāt ir daudz lielisku funkciju. Nav problēmu, nav problēmu, nav problēmu, nav laika izšķērdēšanas. Tikai ieguvumi. Arī vislabākais tehniskais atbalsts.

J: Kam ir paredzēta ClinicSoftware?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Salonu īpašniekiem, kas pāriet no vecākām sistēmām, liela daļa klīniku jau ir datorizētas. Tehnoloģijas mainās, tās sistēmas, kas bija labas pirms pieciem gadiem, mūsdienu izpratnē ir ļoti vecas un drīz izzudīs! In Cloud Jaunas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai saglabātu konkurences priekšrocības. Ir pienācis laiks pārmaiņām un jaunākajām tehnoloģijām, ko tās var piedāvāt jūsu uzņēmumam. Bieži vien tas izmaksās lētāk nekā turpināt izmantot mantotās sistēmas.

Ja jūs pirmo reizi uzsākat jaunu uzņēmējdarbību skaistumkopšanas un matu nozarē, tas var būt aizraujošs laiks. Pareizas programmatūras izvēle var būtiski atšķirt veiksmi no neveiksmes. ClinicSoftware racionalizēs jūsu klīnikas uzņēmējdarbību, tai augot.

Lieliem uzņēmumiem ar vairāk filiālēm. Neatkarīgi no tā, vai darbojaties vairākās klīnikās vai tikai plānojat savu otro klīnikas filiāli. ClinicSoftware programmatūra ir sistēma, kas jau no pirmā soļa ir izstrādāta ar visu vienā iebūvētu grupas funkcionalitāti. Tas, kas bija sarežģīti vai laikietilpīgi uzdevumi ar jūsu esošajām sistēmām, vairs nav sarežģīti, tagad jūs ietaupīsiet savu laiku.

Salonu īpašniekiem, kas sper pirmos soļus tehnoloģiju jomā. Jūs varat sākt un sākt darbu, jo programmatūra ietaupīs jūsu laiku un palīdzēs jums ļoti efektīvi pārvaldīt savu uzņēmumu, gūstot peļņu un vairāk klientu.

Jums, ja vadāt kādu uzņēmējdarbību, kas balstīta uz tikšanos, piemēram, skaistumkopšanas klīniku, frizētavu, spa, estētisko klīniku, grima māksliniekus, labsajūtas centrus, jogas studijas, solārija salonus, medicīnas spa, boksa treniņus, dejas, fitnesu, pilates, cīņas mākslu, sporta sniegumu, fizikālo terapiju, veselības klubus, pastāvīgo grimu un daudzus citus.

J: Kas ir attālā piekļuve?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Attālā piekļuve ir iespēja piekļūt programmatūrai no attāluma. Uzņēmumos filiālēs strādājošajiem, tālstrādniekiem un ceļotājiem var būt nepieciešama piekļuve uzņēmuma datiem. Izmantojot šo funkciju, varat piekļūt no biroja, mājām un pat no atvaļinājuma.

 
 
 

J: Vai ClinicSoftware var reģistrēt mazumtirdzniecību?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Jā. ClinicSoftware ir pieejama iespēja reģistrēt mazumtirdzniecību.

J: Kā es varu mainīt e-pasta adresi, ar kuru esmu reģistrējies?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: ClinicSoftware nopietni izturas pret drošību, tāpēc e-pasta adrese būs jāmaina kādam no mūsu atbalsta speciālistiem. Lūdzu, izmantojiet kontaktformu un norādiet informāciju par esošo e-pasta adresi un jauno nepieciešamo e-pasta adresi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu pieteikšanās parole paliks nemainīga.

J: Kā es varu izmantot tiešsaistes rezervēšanas funkciju/pielikumu un pievienot to savai vietnei?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Ja esat iegādājies tiešsaistes rezervēšanas papildinājumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, un tā sniegs jums visu informāciju un unikālo saiti, lai sāktu pieņemt no klientiem tikšanās tiešsaistē. Šī papildinājuma iestatīšana aizņem tikai divas stundas.

J: Kā es varu izmēģināt tiešsaistes rezervēšanas papildinājumu pirms tā pievienošanas savai vietnei?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Kad jums ir mūsu programmatūras licence, varat jebkurā brīdī izmēģināt tiešsaistes rezervēšanas papildinājumu. Lai izmēģinātu tiešsaistes rezervēšanas papildinājumu, pievienojiet sevi kā klientu ClinicSoftware, pārliecinoties, ka klienta ierakstā esat ievadījis savu e-pasta adresi, pēc tam nosūtiet e-pastu mūsu atbalsta speciālistiem, un mēs jums nosūtīsim tiešo saiti uz tiešsaistes rezervēšanas papildinājumu.

J: Vai es vēlos paplašināt savu uzņēmumu, vai varu pievienot vairāk darbinieku?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Jā. Pilnīgi noteikti. Jūs vēlaties vairāk klientu un līdz ar to arī vairāk darbinieku, tāpēc mūsu īpašajā programmatūrā nav ierobežojumu klientu un darbinieku skaitam, kā arī visām mūsu lieliskajām funkcijām un visām atskaišu iespējām.

J: Izmantojot šo programmatūru, es strādāšu mazāk stundu, ietaupīšu laiku?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Jā. Izmantojot mūsu programmatūru, jūs ietaupīsiet daudz laika un pūļu un varēsiet sekot līdzi klīnikas virzībai un rentabilitātei, visu laiku nebūdams klīnikā no mājām, no atvaļinājuma vai pat no citas valsts. Pateicoties programmatūras funkcijām, jūsu darbinieks varēs veikt dažus darbus, kas parasti būtu jāveic jums.

J: Manā klīnikā jau ir uzstādīts dators, vai es varu izmantot šo datoru, vai man ir jāpērk cits dators?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Ja jūsu klīnikā ir dators, jums nav jāpērk jauns dators. Jā, datoru var izmantot ar mūsu programmatūru.

J: Es vēlētos izmantot šo programmatūru kā POS (pārdošanas vietu) un kopējo pārvaldību, vai tas ir iespējams?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Cita klīnikas programmatūra ir sadalīta divās galvenajās kategorijās - POS (pārdošanas vietas) un "Kopējā vadības programmatūras kontrole", bet mūsu programmatūra ir viss vienā risinājumā, kas ietver POS (pārdošanas vietas) funkcijas no pārdošanas, apmeklējumu grāmatas, kases līdz kopējai vadības kontrolei, un jūsu skaistumkopšanas klīnika darbosies efektīvāk, rentablāk un ar visām galvenajā izvēlnē minētajām lieliskajām funkcijām.

Q. Kā īsziņu sūtīšanas papildinājums palīdzēs manam uzņēmumam?
A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: ietaupot jūsu laiku un naudu. Lūk, ko daži lietotāji mums jau ir pastāstījuši:

"Apstiprināt tikšanās ar īsziņu ir daudz vieglāk un ātrāk nekā zvanīt cilvēkiem. Tas prasīja daudz laika, mēs ne vienmēr veicām visus zvanus, un mums neizdevās sazvanīt visus. Daži cilvēki neatbalstīja zvanu, jo bija darbā vai aizņemti. Izmantojot īsziņas, ir daudz diskrētāk, un mēs varam apstiprināt visas nākamās dienas tikšanās minūtes vai divu laikā. Zvanot pa tālruni, tiktu noslogota klīnikas tālruņa līnija, tas aizņemtu 2 vai 3 stundas un izmaksātu mums vairāk, nekā mēs maksājam par īsziņu sūtīšanu."

"Klientiem patīk saņemt atgādinājumus, jo dažkārt viņi mums saka, ka būtu aizmirsuši. Daži mums zvana vai sūta īsziņas un pārplāno laiku, kas ir labāk, nekā neierasties, jo tad mēs varam piedāvāt atcelšanas iespēju cilvēkiem, kas ir mūsu sarakstā."

"Ja mūsu rezervācijās ir pārtraukumi, mēs nosūtām īsziņas klientiem, kurus kādu laiku neesam redzējuši, un piedāvājam viņiem akcijas cenu tikai klusajā laikā. Tas darbojas labi, un mums ir jāuzmanās, lai neizsūtītu pārāk daudz īsziņu, lai nepieļautu klientu vilšanos, kad esam 100 % rezervēti."

"Dažiem klientiem mēs nosūtām īsziņas, lai viņi mums pa e-pastu vai īsziņu atsūta savas atsauksmes, lai pārliecinātos, vai viņi ir apmierināti vai arī mēs varētu darīt ko citu vai labāku."

J: Kāda ir atšķirība starp ClinicSoftware versijām? Izdevumu salīdzinājums ?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Mūsu klīnikas programmatūras versijas ir piemērotas jebkurai klīnikai un jebkuram budžetam.

J: Vai interesē ClinicSoftware?

A: Atbalsts Clinic SoftwareUK: Labi! Zinātkāre ir inteliģences pazīme! Izlasiet, ko par mums saka mūsu apbrīnojamie uber ģeniālie dalībnieki atsauksmju sadaļā, un, kad esat pārliecināts, pārbaudiet mūsu programmatūras versijas.

 

TIKAI ESOŠAJIEM KLIENTIEM

Lai iesniegtu jautājumu atbalsta dienestam, noklikšķiniet šeit.

Atbalsts: 24/7 pa e-pastu un biļeti.