KĀPĒC ClinicSoftware.com?


 
 

Savienojiet punktus
“Clinic Software®.com ir pilnībā izsmeļošs SaaS (programmatūra kā pakalpojums) mākoņos, kas izveidots, lai palīdzētu jebkuras nozares un lieluma uzņēmumiem, piemēram, klīnikām, spa centriem un saloniem, ar rīkiem, kas palīdz palielināt pārdošanas apjomus, Ietaupiet laiku un sakārtojieties. ”

 


 


ATLASIET KLIENTUS


 
 

Skinsmiths

"Viņi sniegs savus ieteikumus, un jums būs diskusija par to, kā tas izskatās, kāds ir risinājums, kā tas izskatīsies klīnikas līmenī, un pēc tam tas būs mērogojams un izplatāms visā sistēmā. Tas ir ātri un bez problēmām."

 
 
 
 

Cosmebeauté

"Esmu priecīgs, ka izvēlējos migrēt ar ClinicSoftware.com. Lietas tiek sakārtotas ļoti ātri, man ir bijuši gadījumi, kad man bija jāpievieno piekrišanas veidlapas jaunām procedūrām, un tās tika pievienotas stundas laikā, jo mani gaidīja pacienti. Tas ir patiešām labs pakalpojums."

 
 
 

Rtwskin


"Es gribētu teikt, ka pirmais punkts, kas ir patiešām iespaidīgs, ir ātrums, ja godīgi. Tā kā mēs esam izmantojuši citas programmatūras un esam redzējuši arī dažādus demonstrējumus, bet, salīdzinot ar ClinicSoftware.com, ClinicSoftware.com ir ļoti ātrs, tāpēc viss, ko mēs darām, visas darbības, ko veicam ar programmatūru, neatkarīgi no tā, vai tā ir dienasgrāmata, atskaite vai jebkas cits, ir ļoti ātrs, kas man patiešām patīk, un es domāju, ka tieši tas atšķir ClinicSoftware.com no citām programmatūrām."

 
 

Pulsa gaismas klīnika

"Martā mums bija liels pieprasījumu skaita pieaugums, bet mūsu konsultācijas tam neatbilda, bet brīdī, kad mēs sākām veikt tiešsaistes rezervācijas ar ClinicSoftware.com, konsultāciju skaits strauji pieauga. Tas burtiski ir tik ļoti mainījies. Šī tiešsaistes rezervēšanas sistēma darbojas tik labi, jo tā ir tūlītēja tiešsaistes lieta. Funkcionalitāte ir perfekta, nav ko mainīt."

Spa St George's Hill

"ClinicSoftware.com garantēti palielinās jūsu rentabilitāti un ļaus jums pilnībā kontrolēt katru savas prakses aspektu."

 

Bloom Dubai estētiskās un lāzeru klīnika

"Esmu ticies ar daudziem dažādiem uzņēmumiem no Dubaijas un Apvienotās Karalistes, bet lielākā daļa no tiem nevēlējās pielāgot vai veikt izmaiņas, viņiem bija noteikta programmatūra, ko viņi vienkārši vēlējās, lai tā tiktu pieņemta, tāpēc jums vajadzēja to pielāgot. ClinicSoftware.com bija vienīgie, kas bija gatavi pielāgoties jums un jūsu darbības veidam, kā arī tam, kā jūs vēlējāties, lai jūsu klīnika strādātu, tāpēc tas ir īpaši.""

 

Epilium un ādas klīnika

"Man būs jāizvēlas iPad funkcijas. Mēs vienkārši savienojam iPad ar sistēmu, un klienti var parakstīties ar pirkstiem. Mums nav ne papīra, ne skenēšanas, tāpēc tas ir ļoti vienkārši."

 

CityLux masāža

"Tā ir vismodernākā klīnikas programmatūra nozarē. Tiem ir lieliskas funkcijas, kuras ir viegli lietojamas ne tikai jūsu biroja komandai, bet arī mūsu terapeitiem. Mums ir arī mobilā lietotne, kas ir ļoti viegli lietojama un ļauj klientiem veikt rezervācijas tieši no tālruņa."

 

Laserclinics Norvēģija

"Es esmu ļoti apmierināts, manuprāt, tas ir ļoti intuitīvs un viegli lietojams, tas ir profesionāls un atvieglo mūsu darbu. Tagad, kad mēs apmeklējam pacientus, mēs varam vienkārši pievienot visas nepieciešamās piezīmes vienuviet, un tagad mums ir arī iespēja uzņemt attēlus pirms un pēc procedūras."

 

Viktorija Eva

"Mans viedoklis : lieliska programma, ļoti ērta lietošanā, daudz vieglāk nekā citas, kuras esam izmēģinājuši; nosaukumus neminēšu. Programmatūra ir elastīga, un viņiem vienmēr ir lielisks atbalsts, un viņi var modificēt programmu salona vajadzībām un pieprasījumiem "

Tātad Glam

"Mēs izvēlējāmies ClinicSoftware.com, jo tas izcēlās no pārējiem. Agrāk esmu izmantojis vairākus dažādus programmatūras risinājumus, bet man šķiet, ka šis ir labākais, jo tas aptver visus uzņēmējdarbības aspektus. Mana iecienītākā iezīme ir vēsture. Uzņēmuma īpašniekam ir svarīgi redzēt visus jautājumus visas dienas laikā, tāpēc iespēja atgriezties atpakaļ un redzēt vēsturi un to, kas ir veikts, ir viena no labākajām funkcijām."

 

Bodycraft London

"Nesen es vēlējos reklamēt piedāvājumu mūsu pastāvīgajiem klientiem, tāpēc nosūtīju viņiem piedāvājumu ar 20% atlaidi, ja viņi rezervēs otrdien un trešdien. Tūlīt pēc tam tika veiktas daudzas atkārtotas rezervācijas. Lielāko daļu mārketinga es veicu, izmantojot ClinicSoftware.com mārketinga risinājumus, piemēram, biļetenu, sms īsziņu, lojalitātes karti, kuponu dāvanu kartes un daudzus citus. Ziņojumu dēļ mēs saņemam daudz mazāk nepiedalīšanās....Mēs esam palielinājuši pārdošanas apjomu par 400%. Liels paldies! "

 

Vacu Fitness sporta zāle un skaistumkopšanas klīnika

"ClinicSoftware.com ir fantastiska ne tikai tāpēc, ka tā ir labākā programmatūra tirgū, bet arī tāpēc, ka tajā strādā cilvēki. Ikreiz, kad sazinos ar ClinicSoftware.com , cilvēki, ar kuriem runāju, vienmēr ir priecīgi man palīdzēt, un nav nekā tāda, ko viņi nevarētu izdarīt. Viņi programmatūrai pievienos pielāgotas funkcijas, kas ir pielāgotas tikai jūsu uzņēmumam. " 

Laze Away estētikas centrs

"Man kā vadītājam visiecienītākā funkcija ir atskaites, jo tās ievērojami atvieglo manu dzīvi. Rezervācijas sistēma, es teiktu, ka rezervācijas sistēma ir ļoti pilnīga. Tiešsaistes rezervēšana ir mana otra iecienītākā funkcija, jo tā ļoti palīdz klientiem, kuriem nav priekšstata par to, kad viņi vēlas rezervēt savu tikšanos. Izmantojot tiešsaistes rezervēšanas sistēmu, klienti var paši pārbaudīt, jo tiešsaistes rezervēšanas vietne ir atvērta 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā."

 

Gemini Hair & Beauty

"ClinicSoftware.com ir par saprātīgu cenu, un mēs esam konstatējuši, ka tas ir daudz labāks nekā citi pakalpojumi. Pirms tam mums bija sistēma, kas bija ļoti slikta, un klientu apkalpošana bija pilnīgi briesmīga. Mēs izmantojām ClinicSoftware.com, un mēs to uzskatām par ļoti labu."

 

Spa Junkie - FACEGYM

"Kā jebkurā veiksmīgā biznesā, arī pie mums pastāvīgi ierodas un izbrauc klienti, rezervē tikšanās, pārplāno un atceļ tās. Tas var kļūt ļoti traki, bet ClinicSoftware.com palīdzēja man organizēt tikšanās ar dienasgrāmatas palīdzību. Tas man arī palīdzēja vadīt darbiniekus, izmantojot rotācijas funkcijas."

Vai esat gatavs savam veiksmes stāstam? Ļaujiet mums atbildēt uz jūsu jautājumiem! Mēs esam kopā ar jums šajā ceļojumā ik uz soļa.