Īstenosim skaistu partnerību ar lielisku atlīdzību kopā

Clinic Software® .com partneru programma piedāvā virkni priekšrocību, kuras varat pielāgot saviem biznesa mērķiem.

Mēs to esam izveidojuši, lai padarītu jūs vēl veiksmīgāku - neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma un no tā, ko jums nozīmē inovācijas.

 

Jaunu klientu piesaiste

Kā Clinic Software®.com partneris jūsu uzņēmums tiks iekļauts mūsu firmas zīmola tīmekļa vietnē un būs redzams tūkstošiem potenciālo jauno klientu.

 

Palīdziet saviem klientiem saņemt samaksu

Sadarbojoties ar Clinic Software®.com, jūsu klienti varēs palielināt pārdošanas apjomus, ietaupīt laiku un organizēt darbu gan Apvienotajā Karalistē, gan ārzemēs.
.

 

KĻŪT PAR PARTNERI
 

Kāpēc sadarboties ar mums?

Clinic Software ®.com ir apbalvots kā inovatīvākais un vispusīgākais programmatūras risinājums klīnikām, saloniem un spa, kas sniedz visam jūsu uzņēmumam 360 grādu pārskatu par jūsu klientiem, apmeklējumiem un atvieglo sadarbību visā jūsu organizācijā, palīdzot jums veidot spēcīgas attiecības ar klientiem, lai vadītu un attīstītu savu biznesu bez problēmām, kas saistītas ar tradicionālajiem pakalpojumu sniedzējiem, un izmantojot "viss vienā" risinājumu mākonī.

 

Palieliniet savu klientu bāzi

Piesaistiet vairāk jaunu klientu un pārveidojiet vairāk bezmaksas izmēģinājumu par maksājošiem klientiem Apvienotajā Karalistē, kā arī visā pasaulē ar dažiem klikšķiem, izmantojot mūsu automatizēto pasūtīšanas sistēmu.

 

Samazināt klientu skaita samazināšanos

Palieciet vairāk esošo klientu, vairāk iesaistot viņus savā produktā un vienlaikus arī mūsu produktā, tādējādi nodrošinot klientam lielāku vērtību par savu naudu.

 

Jaunu ieņēmumu avotu izveide

Norādiet mums klientus, un jūs varat nopelnīt komisijas maksu par darījumiem, kas saistīti ar sākotnējo programmatūras licenci, kā arī regulāru ikmēneša komisijas maksu.

 
 

Globāls pārklājums

Jūsu klienti varēs izmantot programmatūru no jebkuras valsts, jebkurā vietā un jebkurā laikā, neveicot papildu darbu un netērējot laiku ar papildu programmatūru.

 

Jūs būsiet labā kompānijā, izmantojot mūsu partnerus un mūsu integrācijas, lai iegūtu vēl lielāku vērtību.

 

Vairāk nozaru, kas var sadarboties ar ClinicSoftware.com:

Klīnikas, saloni, spa, sporta zāles, klubi, dejas, instruktori, dalības klubi, ķēdes, franšīzes ņēmēji, grāmatvedība, biznesa vadība, īpašumi, rezervēšanas pakalpojumi un daudz kas cits...

 

Kāds partneris esat jūs?

 

Integrācijas partneris

Ļaujiet saviem klientiem saņemt samaksu no savas programmatūras, pārdodiet licences un apstrādājiet tālākpārdevēju programmu.

 

Komerciālais partneris

Norādiet klientus uz ClinicSoftware.com vai rīkojiet kopīgas mārketinga kampaņas kopā ar mums un dalieties ieņēmumos.

 

Īstenošanas partneris

Sniegt tehniskos pakalpojumus, lai ClinicSoftware.com integrētu klientu sistēmās, izmantojot mūsu API.

 
 

Uzsāciet sadarbību šodien un mainiet pasauli

 

Ja domājat, ka jūsu uzņēmums varētu gūt labumu no sadarbības ar ClinicSoftware.com, lūdzu, sazinieties ar mums - mēs labprāt palīdzēsim un sniegsim vairāk informācijas.

 

KONTAKTU PĀRDOŠANA
 

Sāciet attīstīt savu uzņēmumu jau šodien

 

Pirmdiena: 8:30am – 6pm
Otrdiena: 8:30am – 6pm
Trešdiena: 8:30am – 6pm
Ceturtdiena: 8:30am – 6pm
Piektdiena: 8:30am – 6pm
Sestdiena: slēgts
Sestdiena: slēgts

 

Mēs esam pieejami no pirmdienas līdz piektdienai no 9.00 līdz 18.00.

 

Sāksim skaistu partnerību

 
PIEVIENOTIES PROGRAMMAI