Pilnībā responsīva tiešsaistes rezervācija


Atveriet savu klīniku jaunām tikšanās iespējām 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā un 365 dienas nedēļā, izmantojot tirgū visefektīvāko pilnībā reaģējošo klīnikas tiešsaistes rezervēšanas programmatūru.

Kā pilnībā integrēta funkcija tiešsaistes rezervēšanas programmatūras papildinājums ļauj veikt tikšanās un avansa maksājumus bez pārklāšanās vai dubultas rezervēšanas riska 24 stundas diennaktis diennaktī, 7 dienas nedēļā un 365 dienas gadā.

Ļaujiet saviem klientiem veidot tikšanās tiešsaistē, tādējādi palielinot savu pakalpojumu pieejamību un atpazīstamību. klientu rezervēšana tiešsaistē atbrīvos jūsu reģistratūras darbiniekus un ļaus viņiem vairāk izmantot mūsu programmatūras mārketinga funkcijas.

Automatizēta rezervēšana nozīmē, ka apstiprinātās rezervācijas tiek ievadītas tieši apmeklējumu žurnālā, nevis tikai rezervēšanas pieprasījumā. Tiešsaistes rezervēšanas programmatūrā ir iebūvēta gudra sistēma, kas pārvalda personālu un nodrošina, ka tas netiek piešķirts pārāk daudz.

Pakalpojumi un darbinieki, kas tiek piedāvāti tiešsaistē, ir pilnībā konfigurējami klīnikā. Pēc izvēles tiešsaistes rezervēšanas programmatūra var noteikt pakalpojuma izmaksas vai pieņemt depozītu.

Katra rezervācija tiek apstiprināta ar e-pastu, un tiešsaistes rezervēšanas programmatūrā ir iebūvēts atbalsts SMS ziņojumu sūtīšanai, kas ļauj klīnikai kontrolēt ziņojuma detaļas un piegādes grafiku.

Tiešsaistes rezervēšanas programmatūra ļauj klīnikas klientiem skatīt savu apmeklējumu statusu savā tiešsaistes kontā.

Pilnībā mobilajām ierīcēm pielāgojama, lai varētu veikt tikšanās uz vietas.

 

NEAIZMIRSTIET DOMĀT PAR MOBILAJĀM IERĪCĒM

Apsverot programmatūras risinājumus, ir svarīgi ņemt vērā, ka mūsdienu komanda ir vienmēr ieslēgta, vienmēr savienota un neticami mobila.

Apsverot jebkuru jaunu rīku, tostarp ClinicSoftware.com, jums jāpārliecinās, ka tehnoloģija veicina šo produktivitātes maiņu un iekļaujas jūsu komandas esošajā darba plūsmā.

Mobilās programmatūras rīki

Izvērtējot programmatūras rīkus, pamanīsiet, ka tikai dažiem no tiem ir funkcionālas mobilās komponentes.

Tiešsaistes rezervēšana no mobilā tālruņa, piekļuve diennakts rezervēšanai no mobilā tālruņa, piekļuve maiņām no mobilā tālruņa.

Tādi risinājumi kā ClinicSoftware.com tika veidoti, ņemot vērā komandas labāku inteliģenci, un patiess mobilais CRM var nozīmēt atšķirību starp risinājumu, kas tikai palīdz jūsu biznesam, un risinājumu, kas to izvērš.

 

 KĀPĒC ClinicSoftware.com?


 
 

Savienojiet punktus
“Clinic Software®.com ir pilnībā izsmeļošs SaaS (programmatūra kā pakalpojums) mākoņos, kas izveidots, lai palīdzētu jebkuras nozares un lieluma uzņēmumiem, piemēram, klīnikām, spa centriem un saloniem, ar rīkiem, kas palīdz palielināt pārdošanas apjomus, Ietaupiet laiku un sakārtojieties. ”

Uzdodiet savus jautājumus