LEADS

Līderis ir persona, kas ir izrādījusi interesi par jūsu uzņēmuma pakalpojumiem kādā veidā, formā vai veidā. Varat izveidot neierobežotu skaitu veidlapu, lai piesaistītu vairāk potenciālo klientu no savas vietnes, sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem un emuāriem. Piesaistiet vairāk vadītāju savam uzņēmumam.

PIESAISTĪT - KONVERTĒT - SLĒGT - ATKĀRTOT.

Koncentrējieties uz klientiem, ietaupiet laiku, attīstiet savu biznesu. Izmantojot kopīgu klienta darbību plūsmu, jūsu komanda var nodrošināt labākus rezultātus. Klientu vadības komplektā katram ir paredzēts rīks katram klienta ceļojuma posmam, sākot no vadošā posma līdz pārveidošanai un lojalitātei. Jo vairāk rīku apvienojat, jo vairāk darbinieku pieskaņojat, jo vairāk biznesa potenciālo klientu un tikšanās.

 KĀPĒC ClinicSoftware.com?


 
 

Savienojiet punktus
“Clinic Software®.com ir pilnībā izsmeļošs SaaS (programmatūra kā pakalpojums) mākoņos, kas izveidots, lai palīdzētu jebkuras nozares un lieluma uzņēmumiem, piemēram, klīnikām, spa centriem un saloniem, ar rīkiem, kas palīdz palielināt pārdošanas apjomus, Ietaupiet laiku un sakārtojieties. ”

Uzdodiet savus jautājumus