Dr. Hina Sra, Cosmebeaute dibinātāja

 

Esmu priecīgs, ka izvēlējos migrēt ar ClinicSoftware.com. Lietas tiek sakārtotas ļoti ātri, man ir bijuši gadījumi, kad man bija jāpievieno piekrišanas veidlapas jaunām procedūrām, un tās tika pievienotas stundas laikā, jo mani gaidīja pacienti. Tas ir patiešām labs pakalpojums.

Viena no manām iecienītākajām funkcijām ir iespēja salīdzināt attēlus. Mēs pieņemam pacientus 6 mēnešu laikā un veicam viņiem dažādas procedūras, tāpēc mums ir jāspēj parādīt dažādas ķermeņa daļas, kuras viņi ieradušies ārstēt. Mēs varam uzņemt iepriekšējās bildes un salīdzināt tās ar pašreizējiem rezultātiem. Tas ir patiešām jauki, jo jūs varat tos aplūkot blakus, un tas parāda, ka patiesībā esat piedzīvojis daudz pārmaiņu, jo dažkārt pacients vienkārši nesaprot pārmaiņas, ja vien neredz attēlus blakus viens otram.

Man patīk arī kursu sadaļa, kurā tā vietā, lai saskaitītu, cik reizes klienti ierodas uz sejas kopšanas un ārstēšanas procedūrām, ir ļoti skaists saraksts. Katru reizi, kad rezervējat tikšanos, tiek noņemts kurss, lai jūs zinātu, cik daudz vēl ir atlicis šim pacientam paredzētajam kursam. Man patīk, ka mēs varam izvēlēties arī maksājumu veidu un veidu, kā viņi var maksāt, jo tas nodrošina lielāku elastību mūsu pacientiem, kas nozīmē, ka mēs iegūstam vairāk klientu. Viņi zina, ka viņiem nav jāmaksā 3000 mārciņu vienā reizē, viņi var maksāt 4 vai 2 maksājumus vai ko citu, ko viņi finansiāli spēj izdarīt.

Kad es vēlos veikt pielāgojumus, tas ir ļoti vienkārši, es pats varu mainīt noteiktu informāciju e-pastā, un, kad jāmaina kaut kas tīmekļa vietnē, lai pārdotu produktus, tas ir ļoti vienkārši, jo es burtiski apsēdos kopā ar komandu, paskaidroju, kāda ir mana vīzija, kā es vēlos, lai lapa izskatās, un viņi to izveidoja tieši tā, kā es vēlējos, tāpēc tas bija ļoti viegli.

Mūsu tiešsaistes rezervācijas pamatā ir ādas tipi: sausa āda, jaukta āda un taukaina āda, un tad pacients noklikšķina, piemēram, uz sausas ādas, un tiek norādīts, ka viņam ir nepieciešams šis vai šis produkts, un tad tiek pāriet uz nākamo posmu, lai pievienotu SPF. Tad tas vienkārši ievieto visu viņu grozā, un, kad viņi izrakstās, tas var noņemt preces no groza un rediģēt to. Tad viņi var izvēlēties, kā viņi vēlas, lai tas tiktu piegādāts.

 
 
 
 
 
SKATĪT VAIRĀK STĀSTU