Tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk personalizēt savu tiešsaistes sanāksmju pieredzi, izmantojot Clinicsoftware.com.


SĀKIET TIEŠSAISTES SAPULCES ABONĒŠANU ŠODIEN
 

 

Pieprasiet savu personalizēto ielūguma veidni

Lūk, īss pārskats par priekšrocībām, ko sniedz videokonferenču konsultāciju funkcija. Pielāgojiet sanāksmju veidnes atbilstoši savām vēlmēm. Pielāgojiet to savam uzņēmumam, sanāksmes tēmai vai pat savai personībai. Personīgā šablona iestatīšana nozīmē, ka cilvēki, kas pievienojas jūsu sanāksmei, iepazīsies ar jums un jūsu zīmolu, vēl pirms viņi ir ienākuši sanāksmē.

 

 

 

Pielāgojiet savu tikšanās pieredzi, izmantojot zīmolu e-pasta ziņojumus un tekstus

Ļaujiet ātri pielāgoties, izmantojot sanāksmju rīkošanas iespējas, kas ļauj viegli sākt, pievienoties un sadarboties jebkurā ierīcē.

 

 

 

Labāka bezmaksas audio pieredze

Clinicsoftware.com bez maksas bez problēmām apvienojas ar f funkcijām, uz kurām jūs paļaujaties katru dienu: audio, ierakstīšana, plānošana un tālvadība. Izmantojot bezmaksas zvanu, jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka klients maksās rēķinu par zvanīšanu uz jūsu sanāksmi. Jūs saņemat konkurētspējīgus tarifus bez slēptām izmaksām vai papildu maksas. Ir nodrošināta uzņēmuma klases drošība, un jūs varat 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā pārvaldīt savu kontu. To mēs saucam par to, kā parādīt, ka esi pats sev priekšnieks.

 

 

 

 

Pievienojieties jebkurā vietā un jebkurā ierīcē

Tiešsaistes sanāksmes nodrošina racionalizētas uzņēmuma līmeņa videokonferences no datora un mobilā tālruņa.

 

 

 

Pilnfunkcionālas uzņēmēja vadības ierīces

Izslēdziet/izslēdziet paneļdiskusijas dalībniekus un veiciniet apmeklētāja un paneļdiskusijas dalībnieka sadarbību, sniedzot viņiem audio un video iespējas, lai uzlabotu viņu iesaisti. Iespēja izmantot iekšējo un ārējo saziņu, visu darbinieku sanāksmes un apmācības, izmantojot vienu saziņas platformu.

 

 

 

 

Ekrāna kopīgošana ar vienu klikšķi

Visiem vienoties par vienu un to pašu tēmu ir viegli, ja ir iesaistīta Clinicsoftware.com tūlītējā ekrāna koplietošana. Kad sākat sanāksmi, vienkārši nospiediet pogu "pārraidīt", un varat sākt darbu. Tas ir tik vienkārši. Un, izmantojot Clinicsoftware.com caurlaides prezentētāja funkciju, jūs varat vēl dziļāk sadarboties ar savu auditoriju. Sadarbība ir efektīva, vienkārša un ērta, turklāt jums nav jāatrodas vienā telpā.

 

 

 

Sāciet perfektu tikšanos ar klientu.