ClinicSoftware.com ir saderīgs ar PCI DSS

(Maksājumu karšu nozares datu drošības standarts)

 
 
 
Kopumā atbilst: jā
SAQ atbilstības statuss: atbilst
Pārskatu veids: tiešsaistē
PCI līmenis: 4
Profilēts: jā
Profilēšanas datums: 2020. gada 17. maijs
SAQ tips: C-VT
AOC augšupielāde: nē
Atestācija derīga līdz: 2021. gada 22. maijam
 
 
 
 
 

ClinicSoftware.com ļoti nopietni uztver jūsu privātumu un datu drošību. Atbilst PCI DSS (maksājumu karšu nozares datu drošības standarts) un reģistrēts datu aizsardzības likums.

Visa saziņa ar mūsu serveriem tiek šifrēta ar SSL / TLS (garantija ir 1 750 000 USD), kas nozīmē, ka jūs un komanda aizsargājat jūsu klientu datus no noplūdes! Uzlabotai drošībai mēs piedāvājam arī iespēju izmantot divu faktoru autentifikāciju!

Jūsu biznesa profils noteiks drošības novērtējuma pārskatu. Jūsu biznesa profila aizpildīšanas mērķis ir pārliecināties, ka mēs saprotam drošības riskus, kuriem var būt pakļauts jūsu bizness.

Šī novērtējuma mērķis ir pārliecināties, ka esat informēts par iespējamiem drošības riskiem saistībā ar to, kā jūs savā biznesā pieņemat karšu maksājumus.

Padomi, kuru pārvalda Maksājumu karšu nozares drošības standartu padome, izveidoja galvenie kredītkaršu nodrošinātāji, kopīgiem spēkiem samazinot krāpšanu kredītkartēs un debetkartēs.

Šī novērtējuma mērķis ir nodrošināt, ka jūsu bizness ir drošs atbilstoši Maksājumu karšu nozares datu drošības standarta (PCI DSS) prasībām.

 
 

Paredzēts, lai ietaupītu jūsu laiku, Paredzēts, lai nopelnītu vairāk naudas, Paredzēts jums. Reāllaika pilnīga kontrole. Ir pienācis laiks kontrolēt savu biznesu.

 


LASĪT VAIRĀK